Tady to všechno končí.

Dobře, tak tady ne, ale v Bradavicích a světě Harryho Pottera ano. V kinech momentálně běží poslední díl filmové verze příběhu o mladém čaroději, který byl určen být slavným. Tentokrát jsem se nehrnul hned na půlnoční premiéru, raději jsem se v klidu vyspal a zašel si do kina na jedno z dalších vysílání.

Ani tentokrát mne tvůrci nezklamali a výborně jsem se bavil. Napětí, zábava i citovky, vše namáčknuté do dvou hodin a kousku. A tady jedno zklamání je, protože jsem doufal, že bude poslední díl delší. Tak dlouho jsem na to čekal a pak to bylo pryč tak rychle, škoda.

Harry Potter rozhodně je kvalitním filmovým požitkem pro všechny lidi „mého“ typu a já mohu jen doufat, že se již brzy objeví další kousky, na které se budu moci těšit.

Teď už jen počkat na DVD verzi, abych si Harryho mohl pouštět i doma a samozřejmě si teď budu chtít koupit i knižní verzi, kterou jsem tak dlouho odmítal, abych si nekazil filmový zážitek 🙂

Co dodat, sbohem Harry Pottere…

10 thoughts on “Harry Potter a Relikvie Smrti 2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green