Jsem to prostě já 😀

Vyskytl jsem se jednoho rána(2:00) na Praze 8, po úporném vyhánění kapačkama. Inu nedivte se, že se mi nechtělo ven, vevnitř jsem měl vše co sem potřeboval – stravu a teplo :-).

Po 2 letech života Nás vrtochy osudu zavedly do Stříbra, tam sem prožil většinu svého života-vyšel základku, vystudoval osmiletej gympl, makal na první brigádě, potkal první holku, vykouřil první cígo a prvního špeka a lupnul si první opici. Krom tý školy se ten zbytek opakoval dost často, akorát to už nebylo poprvý :-D.

Po gymplu sem nastoupil na VOŠ cestovního ruchu ve Varech, kde sem si vykecal titul DiS(Diplomovaný Specialista- jinak řečeno dislektik :-)).

V druháku sem navíc potkal Codewoman, akorát tehdy ještě nebyla Codewoman :-D. Začali sme spolu chodit a vedli sme to spolu rok, pak ale došlo ke zvratu a já byl sám :cry:.

Třeťák sem teda táhnul jako chudáček opuštěnej a navíc v jeho druhý polovině sem nastoupil na praxi do Čedoku. Tehdy sem navíc začal hrát onlinovku Stargate Game – jistě prokletý den pro mnohé :-D.

Když sem skončil školu, tak sem u Čedoku zůstal jako brigádník a připravoval se tak v podstatě na svou budoucí „kariéru“.

O prázdninách toho roku navíc došlo k dalšímu zvratu, když se ke mě vrátila Codewoman – to pořád ještě nebyla Codewoman :-D. Přestěhoval jsem se do Prahy, nejdřív sem dělal ve skladu s barvama a pak sem teda nastoupil do Čedoku jako referent, což jsem dělal do 30.12.2007, poté jsem se neúspěšně pokoušel o zářnou budoucnost u ING a nakonec jsem byl řidičem u Michelských Pekáren :-). Když jsem ukončil kariéru řidiče, rozhodl jsem se raději zpět vrátit k práci s lidmi a zakotvil po menších komplikacích u Oresi, jako prodejce kuchyní.

S Codewoman (teď už je to Codewoman 😀 )už nějakou dobu žijeme společně a plánujeme jakous takous společnou budoucnost :-). K tomu jsme si v 2. polovině roku 2009 pořídili byt v Praze a teď platíme hypotéku…a svatba???

Svatba se konala 2.7.2011 v penzionu Na Korábě. Velmi krátce po svatbě se nám navíc zadařilo a CW byla těhotná.

4.3.2012 v čase 21.24 přišel na svět náš syn Bartoloměj 🙂

12.5.2014 v čase 13:25 pak přišel naš druhý syn Robin 🙂

A od 2.7.2012 došlo po 3 letech ke změně, již nejsem Oresi 🙂 V současné době jsem Senior facility manažerem u společnosti CPI Facility :-).

Toť ve „zkratce“ má maličkost :-D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green