Codeman.cz dostál menší/větší změny. Původní MiniRS od pecana již nedokázal pokrýt mé požadavky a tak jsem se rozhodl zabrouzdat po netu a najít si jiný redakční systém. Vyzkoušel jsem asi všechny větší a známější systémy, proklepnul je až  na kost a nakonec jsem zakotvil u wordpressu.

WordPress byl nakonec jediný, který skutečně mé požadavky splnil ve všech bodech a proto tedy nyní hledíte na novou podobu mé skromné prezentace.

Ač to asi nebude příliš k využití, je Vám nabídnuta verze pro mobilní telefony, takže jsem teď dostupný kdykoli a kdekoli(hlavně pro sebe sama) 🙂

Články, které jsem chtěl zachovat, jsou ve většině případů převedeny(nevšímejte si prosím data zveřejnění, jelikož je vše nově nahráno a tudíž neodpovídá době vzniku) do nové podoby a naleznete je rozdělené do vcelku přehledných kategorií. Fotografie budou přehrány v nejbližších dnech.

Pokud jde o Kedrona, doufám, že v nejbližší době i on bude pokračovat ve své cestě Evalionem.

Doufám, že se Vám staronový web bude líbit stejně, jako mě. Názory a připomínky opět můžete nechávat v komentářích u článků, případně je Vám k dispozici návštěvní kniha.

Příjemné prohlížení přeji 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green