Přátelé, kamarádi, náhodní kolemjdoucí,

již je tomu tak. Dne 2.7.2011 mezi 14. a 15. hodinou jsme s Codewoman vstoupili do svazku manželského a to své soužití jsme tak učinili oficiálním.

Obřad vedla paní Fišerová z náboženské společnosti čeckých Unitářů, které jsme velmi vděční, jelikož nám v mnoha(a mnoha a mnoha…) ohledech vyšla vstříc a svatba tak mohla být netradiční a přesně odpovídající tomu, kdo s CW skutečně jsme. K svatebnímu pochodu hráli KoRn, v krátké pauze pak Pipes and Pints. Hosté si tak odnesli také kvalitní kulturní zážitek 🙂

Jelikož si zrovna nepotrpíme na řešení na úřadech, tak se celá událost konala v kempu a penzionu Na Korábě. Obřad pod širým nebem(které se nakonec naštěstí rozhodlo, že nás neskropí deštěm), hostina pak byla již uvnitř. Tady nám taktéž vyšli maximálně vstříc, tudíž mohu jednoznačně doporučit i k jiným událostem, než je svatba.

Speciální díky patří Codemother, která se značnou měrou začlenila do organizace a mimojiné pro všechny zúčastněné(některé i nezúčastněné) připravila koláče a výslužky.

Díky samozřejmě patří i našim svědkům, hostům, gratulantům a dárcům.

Fotky zatím nejsou, jelikož fotograf hned po svatbě utekl neznámo kam(zřejmě prodat fotky do bulvárních magazínů v zahraničí 😀 ). Jakmile budou nějaké zveřejnitelné, tak si je nechám uložené v PC, jako vždy :-D.

Teď již jen držte palce, ať se povraždíme co nejpozději 😀

3 thoughts on “Codefamily oficiálně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green