Ano, vážení a milí obchodní přátelé…jejda…co to melu…menší pracovní deformace…

Takže zase jinak.
9.6.2009 navštívila Prahu legendární skupina KoRn a rozbouřila zdejší T-Arenu. Naše redakce(já, CW a Codesister) byla samozřejmě u toho a nyní Vám přináší krátké shrnutí svých zážitků!

Codeman již odrostl divokému období bouře a pařby a tak se rozhodl pro vstupenky na sezení-ano, jsem lenoch, přiznávám. 9.6.2009 v půl osmé SEČ jsme dorazili před T-Arenu a(oproti očekávání) jsme se během chvilky dostali dovnitř. Arena byla již z větší části naplněna a hemžilo se to tam lidmi všech druhů.Do oficiálního zahájení ještě zbývala necelá půlhodinka, takže jsme si nakoupili dostatek pitiva a zabrali místa na sezení. Hala se nadále zaplňovala.

Najednou hala zhasla a do radostné vřavy se ozval vše přehlušující ženský hlas. Znamení, že na pódium se jako Tsunami vřítí kapela The Switch, první předskokan KoRn. Skvělá muzika a pořádné rozproudění krve v žilách. V hale to vřelo a všichni si užívali. Předskokani jak mají být.
Druhým předskokanem byla skupina Atari Terror a ani ta se nedala zahanbit. Byl-li v sále ještě člověk, který byl do té doby v chladném očekávání KoRnů, tak Atari Terror jej jednoznačně řádně rozehřáli. Skvělá nálada a energie proudila halou.

I druzí předskokané nakonec opustili pódium a již zdánlivě nic nestálo v cestě hlavním protagonistům večera. Co se stalo nakonec největším nepřítelem nedočkavých KoRn nadšenců, bylo chystání pódia. Hejna mravenců připravujících techniku se míhala tam a zpět. Čas ubíhal a k mikrofonu se stále dostával jen zvukař, který zkoušel jejich funkčnost. Dav se několikrát pokusil Kukuřici vyvolat, marně.

Tma ukončila čekání, KoRn nastupují na scénu a okamžitě rozjíždějí svou show. Hala narvaná k prasknutí, kotel i okolní prostory vřou. Tak přesně na to jsme takovou dobu čekali.

KoRn naprosto splnila má, Codewomanina i Codesistřina očekávání. Koncert byl naprosto famózní, což také dokládala ztráta Codehlasu, která mne doprovázela následující den v práci. Ne, nebyla to nemoc, jen jsem se snažil uzpívat to, co Jonathan Davis-příští metalová hvězda ze mě asi nebude 😀

Omlouvám se za zpoždění článku, ale bohužel mi současné rozpoložení pracovních povinností nedovolovalo tento zážitek vložit do písemné podoby. Jakmile bude čas, přidám i krátká videa z koncertu…(na­točeno na mobilní telefon s 5MPix fotoaparátem, takže nijak úžasná kvalita, navíc mi došla baterie…:-( )

P.S.: v listopadu do Prahy opět zamíří němečtí Rammstein, s nejvyšší pravděpodobností budeme opět u toho…nebyli jsme…:-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green